Opona MAXXIS PRO R1 245//50 R18 104W

Opony nowe marki MAXXIS model PRO R1 wykonane w najnowszej technologii, 

producent: MAXXIS

model : PRO R1

rozmiar: 245/50 R18 104W

Klasa efektywności paliwowej : F

Klasa przyczepności na mokrej nawierzchni : B

Wartość hałasu :  71dB

 

Oszczędność paliwa. Testy wykazały, że zużycie paliwa poprawiła się w 8%, w porównaniu do podobnego modelu opon innych producentow..

Najnowsza technologia. Producent Pro-R1 wykorzystuje tę samą technologię przy produkcji opon, która jest powszechnie używane podczas rajdów. Mieszanka gumy zwiększa wydajność pryczepności.
Wysoka trwałość. Solidna konstrukcja tej opony zapobiega deformacji podczas eksplotacji, , dzięki czemu PRO R 1 jest bardziej wytrzymała niż inne opony.
Bezpieczeństwo. Opona ta posiada zwiększone właściwości hamowania na powierzchniach suchych i mokrych, oferując dodatkowe bezpieczeństwo w ​​razie potrzeby.
Komfort i spokój. Jako produkt stworzony również dla samochodów wyczynowych, Pro-R1 posiada znaczącą redukcję poziomu hałasu na zewnętrznych i wewnętrznych częściach profilu opony ,gwarantując ciche prowadzenie podczas jazdy.

Zmniejszone ekologiczne  zagrożenia: Zastosowanie olejów ekologicznych, prześciga już surowe standardy Unii Europejskiej , nie oddziaływuje negatywnie na środowisko naturalneOpona MAXXIS PRO R1 245//50 R18 104W 560PLN Przeznaczenie: osobowe

Opona MAXXIS PRO R1 245//50 R18 104W

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com