TUGALAN koncentrat szampon uniwersalny preparat czyszczący

Najwyższej jakości uniwersalny środek  czyszczący w formie koncentratu

Nazwa : TUGALAN UNIVERSAL REINIGER

Środek czyszczący w formie gęstego szamponu koncentratu   jest preparatem nowej generacji przeznaczonym do łatwego czyszczenia przemysłowego stosowanym w motoryzacji i nie tylko.

Tugalan ® jest bardzo stężonym szamponem w formie koncentratu i zarazaem skutecznym uniwersalnym środkiem czyszczącym. Środek ten może być rozcieńczonynawet w skali 1:100, a zatem jest bardzo ekonomiczny.Przeznaczony głównie do  efektywnego czyszczenia pojazdów i warsztatów.Produkt może być stosowany jako dodatek do myjki ciśnieniowej  lub myjni automatycznych. Tugalan ® pozostawia po czyszczeniu promienny blask. bardzo skuteczny ekonomiczny • do czyszczenia urządzeń ciśnieniowych dla twardej wody  bezrozpuszczalnikowy  z powłoką konserwującą •nie zawiera  fosforanów

Środek wyprodukowany w Niemczech ,pojemność 5 Litrów.

TUGALAN UNIVERSAL REINIGER  (nazwa zastrzerzona) jest topowym produktem niemieckiego koncernu chemicznego TUGA ,którego produkty są cenione i używane w wielu krajach Europy Zachodniej.

 140PLN

TUGALAN koncentrat szampon uniwersalny preparat czyszczący

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com