MAXXIS MA W 2 zimowa 225/70 R15C 112/110

Opony nowe ,zimowe marki MAXXIS model MA W 2. Przeznaczone są do samochodów dostawczych to nowa generacja z Wintermax. Produkt na rynku dedykowany głównie pojazdom dostawczym Mercedes Sprinter i VW LT  z pojedyńcżą  osią.

producent: MAXXIS

model : MA W 2

rozmiar: 225/70 R15C 112/110 R

 Opona zimowa MA W2 przeznaczona jest do lekkich ciężarówek i pojazdów dostawczych.Opona cechuje sie idealną trakcją i przycepnością na śniegu dzieki "klockowemu",niekierunkowemu,głębokiemu ułożeniu profilu.Wzmocnione boki i asymetryczne profile barku bocznego powodują lepszy start i prowadzenie na ośnieżonych i oblodzonych powierzchniach.Dzięki wzbogaconej mieszance polimerów i siliki opony nie tracą swoich właściwości jezdnych,również w bardzo niskich temperaturach.Wzmocniony karkas jest dużą zaletą przy zwiekszonych ładownościach i przeciążeniach.Gwarantuje on prawidłową stabilność i żywotność opony.Mimo "klockowego" ułożenia profilu,opona posiada szerokie kanały wzdłużne,które odprowadzają wodę i usuwają błoto pośniegowe co minimalizyuje zjawisko aquaplaningu.MAXXIS MA W 2 zimowa 225/70 R15C 112/110 400PLN Przeznaczenie:

MAXXIS MA W 2 zimowa 225/70 R15C 112/110

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com