MAXXIS VICTRA SPORT VS 01 225/45 R17 93WXL

Opony nowe marki MAXXIS model VICTRA SPORT VS 01 wykonane w najnowszej technologii, 

producent: MAXXIS

model : VS 01

rozmiar: 225/45 R 17  93W XL

Klasa efektywności paliwowej : F

Klasa przyczepności na mokrej nawierzchni : B

Wartość hałasu :  71dB

 

Oszczędność paliwa. Testy wykazały, że zużycie paliwa poprawiła się w 8%, w porównaniu do podobnego modelu opon innych producentow..

Najnowsza technologia. Asymetrycznt bieżnik.Producent VS 01 wykorzystuje tę samą technologię przy produkcji opon, która jest powszechnie używane podczas rajdów. Mieszanka gumy zwiększa wydajność pryczepności.
Wysoka trwałość. Solidna konstrukcja tej opony zapobiega deformacji podczas eksplotacji, , dzięki czemu VS 01 jest bardziej wytrzymała niż inne opony.
Bezpieczeństwo. Opona ta posiada zwiększone właściwości hamowania na powierzchniach suchych i mokrych, oferując dodatkowe bezpieczeństwo w ​​razie potrzeby.
Komfort i spokój. Jako produkt stworzony również dla samochodów wyczynowych,VS 01 posiada znaczącą redukcję poziomu hałasu na zewnętrznych i wewnętrznych częściach profilu opony ,gwarantując ciche prowadzenie podczas jazdy.

Zmniejszone ekologiczne  zagrożenia: Zastosowanie olejów ekologicznych, prześciga już surowe standardy Unii Europejskiej , nie oddziaływuje negatywnie na środowisko naturalneMAXXIS VICTRA SPORT VS 01 225/45 R17 93WXL 290PLN Przeznaczenie:

MAXXIS VICTRA SPORT VS 01 225/45 R17 93WXL

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com