Teufels Reiniger PIORUNER 1 L. Uniwersalny preparat czyszczący

Najwyższej jakości uniwersalny środek  czyszczący

Nazwa : TEUFEL REINIGER UNIVERSALREINIGER

Środek czyszczący w formie gęstego płynu  jest preparatem nowej generacji przeznaczonym do łatwego czyszczenia przemysłowego stosowanym w motoryzacji i nie tylko.

Preparat radzi sobie idealnie z zanieczyszczeniami oleistymi, tłustymi plamami  ,sadzami. TEUFEL REINIGER   został równiez zaprojektowany do pojazdów (idealny do silników,skrzyń biegów ,plastików narzędzi, podłóg warsztatowych i wielu innych).Posiada zabezpieczenie przed dziećmi.Doskonały stosunek ceny do wydajności.Nie zawiera fosforanów.

Płyn ze względu na swoją strukturę przylega bardzo do powierzchni czyszczącej i bardzo skutecznie rozpuszcza i usuwa brud.

Środek wyprodukowany w Niemczech ,pojemność 1 Litr  TEUFELS REINIGER  (nazwa zastrzerzona) jest topowym produktem niemieckiego koncernu chemicznego TUGA ,którego produkty są cenione i używane w wielu krajach Europy Zachodniej.

 49PLN

Teufels Reiniger PIORUNER 1 L. Uniwersalny preparat czyszczący

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com