Opona MAXXIS MA 1 215/70 R15 98 S RETRO

Opony nowe marki MAXXIS model MA 1 z białym ,bocznym pasem. RETRO. Przeznaczone są do samochodów osobowych, głównie oldtimerów i tzw. youngtimerów:

producent: MAXXIS

model : MA-1

rozmiar:215/70 R 15 100 S

 

MA-1 jest oponą letnią posiada szeroki biały pas boczny.Kontur pierścienia bocznego ma 15-20 mm w zależności od rozmiaru opony. Mimo ,iż specyfikacja opony wskazuje na grupę pojazdów retro,jest ona produkowana w oparciu o najnowszą technologię TTT z mieszanką krzemionki i siliki.Nie ustępuje jakością oponom aktualnie proponowanym na rynku. Główne cechy Ma-1 to wysoki komfort,idealne odprowadzenie wody,niski poziom hałasu ,szybki tor hamowania.Wielkim plusem jest długa żywotność ,tym bardziej,iż opona przeznaczona jest do pojazdów,którymi z reguły nie jezdzi się na "codzień".
Cena brutto za sztukę.  Opona MAXXIS MA 1 215/70 R15 98 S RETRO 450PLN Przeznaczenie: hi performance

Opona MAXXIS MA 1 215/70 R15 98 S RETRO

PoprzedniNastępny

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com