Aluminium Teufel Płyn do felg

Najwyższej jakości niemiecki płyn przeznaczony do czyszczenia felg aluminiowych:

Nazwa : ALUMINIUM TEUFEL

Środek czyszczący w formie płynu jest preparatem nowej generacji przeznaczony do łatwego czyszczenia felg aluminiowych ,kołpaków jak również felg stalowych.

Płyn ze względu na swoją strukturę przylega bardzo do obręczy i bardzo skutecznie rozpuszcza i usuwa brud.

Środek przeznaczony jest głównie do felg aluminiowych malowanych,lakierowanych i kołpaków.Ze względu na swoją kwasową strukturę produkt jest niebezpieczny dla powłok polerowanych,chromowychi i jest w stanie uszkodzić powłoki zewnętrzne czyszczonej felgi.Nadaje się idealnie do regularnej pielęgnacji.Doskonały stosunek ceny do jakości i wydajności.Nie zawiera fosforanów.

Środek wyprodukowany w Niemczech ,pojemność 1 Litr.

ALUMINIUM -TEUFEL(nazwa zastrzerzona) jest topowym produktem niemieckiego koncernu chemicznego TUGA ,którego produkty są cenione i używane w wielu krajach Europy Zachodniej.49PLN

Aluminium Teufel Płyn do felg

Poprzedni

Ostatnio dodane

do sklepu +

Warsztat samochodowy

Katalog produktów

F.H.U. "Automobilne Centrum"

Zajmujemy się importem, sprzedażą i dystrybucją opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również do przyczep, lawet itp. Bazując na długoletnim doświaczeniu wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów budując w ten sposób więź przy każdej następnej , wspólnej transakcji.

Powered by:GlobalVanet.com